Металеві сходи та сходинки

Металеві сходи - надійно та економно

Металева основа сходів є оптимальною альтернативою бетону. При еквівалентній надійності й ціні, сходи з металу легкі й простіші в монтажі. Встановлення металевих сходів можливе у дерев’яних і каркасних будинках, фундамент яких не витримує важких бетонних виробів.

сходи із металу

Переваги сходів з металу

Все більше «Браво Метал» виконує замовлень на виготовлення металевих сходів, адже сходові каркаси часто мають нестандартні розміри. На відміну від дерев’яних, металеві сходи зовнішні можна використовувати на вулиці.

  • Безпека й високий рівень надійності.
  • Невелика вага, стильний сучасний вигляд.
  • Простота монтажу й демонтажу сходів з металу.
  • Міцність, стійкість до деформацій.
  • Відсутність ризику виникнення скрипів і перекосів при експлуатації.
  • Можливість локального ремонту.

Види металевих сходів

Передусім радимо визначитися з каркасом. Якщо вас цікавлять затишні й привабливі сходи у м. Львів, зверніть увагу на конструкції закритого типу, призначені для обшивки деревом.

Бажаєте купити металеві сходи, які виглядають більш легко? Рекомендуємо каркаси відкритого типу. В них металеві й ковані елементи не ховають під дерево. Поверхню конструкцій ґрунтуємо й фарбуємо. Такі вироби з металу чудово виглядають в приміщеннях в стилі лофт або хай-тек.

Якщо у вашому будинку мало місця, варто звернути увагу на елегантні гвинтові металеві сходи. Здійснюємо виготовлення сходів з металу на одному косоурі – легкі й витончені, не обтяжують простір.
Пропонуємо виготовлення сходів з металу для ганку, вхідні групи, пожежні металеві сходи й будь-які інші каркаси, які можна встановити на вулиці.

Металеві сходинки

Сходинки – це головна частина металевих сходів, призначених для промислового або приватного використання. Металеві сходинки з решітчастого настилу – елементи, що виготовляються з комірчастої решітки. Встановлюються на маршових сходах та переходах.