Ворота з металу і металеві брами

замовити металеві ворота

Компанія «Браво Метал» виготовить для вас недорогі металеві ворота будь-якого типу й складності. Для замовлення скористайтеся нашими макетами або надайте свій ексклюзивний варіант металевих воріт. Брами з металу можна виконати у розпашному та відкатному варіанті відкриття, з хвірткою. На металеві ворота можна встановити автоматичні системи.

Зварювальник виготовляє металеву конструкцію

Види металевих воріт

Металеві ворота без зашивання

Прозорі решітки різної щільності з металевого прута й кованого мережива – класика кованих брам. Металева решітка воріт чудово поєднується з іншими матеріалами, що використовуються при зведенні паркану.

Ворота з зашивкою металевим листом

Глухі металеві ворота з накладною художньою ковкою захищають садибу від сторонніх поглядів. Оскільки вага стулок збільшиться, важливо правильно розрахувати навантаження на петлі й опорні стовпи.

Ковані брами, зашиті полікарбонатом

Такі ворота напівпрозорі, полікарбонат є чудовим фоном для кованих брам. Заповнення буває різних відтінків, практично не ускладнює стулки.

Металеві ворота з дерев’яним наповненням

Традиційний варіант кованих брам у Львові. Текстура дерева виглядає благородно й респектабельно в обрамленні кованого металу.

Загальна ціна кованих воріт визначається розмірами, щільністю, складністю малюнка, матеріалом наповнення стулок.