Виготовлення рекламних конструкцій

Рекламні конструкції та білборди

Компанія «Браво Метал» пропонує професійні послуги виготовлення рекламних конструкцій. Комплекс виконуваних робіт містить повний спектр робіт – від розробки ексклюзивного дизайн-макета, до гарантійного обслуговування зовнішньої реклами.

Зварювальник виготовляє металеву конструкцію

Встановлення рекламних конструкцій згідно з усіма вимогами

У Львові, де щільність реклами дуже висока, виділитися можна тільки поєднанням нестандартних рішень з вдалим розташуванням і високою якістю виконання. Готові надати повний супровід проекту й всі необхідні узгодження. 

Рекламні щити або білборди

Металеві конструкції встановлюються уздовж проїжджої частини магістралей і доріг. Пропонуємо варіанти кількості опор та металевих каркасів: плоскі, V-подібні, трикутні. Можливе виготовлення металевих конструкцій нерозбірних та розбірних щитів-трансформерів. 

Якщо вам потрібно також орендувати зовнішню рекламну площу чи білборд, ми пропонуємо все у комплексі, разом з нашим партнером “Браво Борд”.

Види рекламних конструкцій

Суперсайт

Двосторонній суперборд на окремій опорі витримує великі навантаження. Робочі сторони металевої конструкції закріплені під кутом, що створює динамічний ефект.

Мегасайт

Металоконструкція справляє враження масивної, але насправді її вага не перевершує допустимі параметри. У нічний час робочі сторони висвітлюються винесеними світильниками.

Юніпол

Тристороння металева конструкція юніпола створює умови для широкого охоплення цільової аудиторії. Надійний тримач органічно поєднується з загальною дизайнерською концепцією. 

Рекламна арка

Широка рамка і симетричні пропорції надають цьому виробу з металу урочистого вигляду, дозволяють використовувати робочий простір з максимальною ефективністю.  

Брандмауер

Брандмауерні панно розміщуються на глухих стінах будівель. Розмір металевих конструкцій обмежений тільки площею стін.