Будівництво ангарів і складів

Металеві конструкції для будівництва

Компанія «Браво Метал» здійснює виробництво легких металоконструкцій для будівництва. У наш час бізнес розвивається активно, тому будівельні конструкції надзвичайно популярні. Легкі конструкції являють собою основу, що відіграє роль каркаса з металу у споруджуваних будівлях.

Зварювальник зварює металевий виріб

Ангари з легких металоконструкцій – скорочення термінів будівництва

Легкі металеві конструкції у Львові використовуються для швидкого зведення будь-яких приміщень та об’єктів різного призначення:
  • склади й ангари;
  • виставкові павільйони й торгові центри;
  • виробничі цехи;
  • ферми й тепличні господарства;
  • спортивні комплекси;
  • автомайстерні й автомийки.

Технології будівництва та монтажу ангарів і складів з легких металоконструкцій розробляються до найдрібніших деталей. Каркаси з листового металу не вимагають особливих умов при транспортуванні, легко розбираються й збираються в короткі терміни, а експлуатація об’єктів можлива до 100 років.

Каркаси з тонколистового металу – зменшення вартості

Каркас з легких сталевих тонкостінних конструкцій має в основі сталевий оцинкований профіль товщиною менше ніж 4 мм, що є універсальним рішенням для будівництва ангарів та складів, швидко монтованих будівель різного призначення. Вироблені за даною технологією каркаси з металу, здатні витримати навантаження, які в рази перевищують власну вагу.

Ціна виробів з листового металу відносно невелика. Довговічність легких будівельних конструкцій забезпечується завдяки антикорозійному цинковому покриттю елементів.