металоконструкції - виготовлення і монтаж

Наші металеві конструкції

Металеві конструкції широко застосовують у сучасній промисловості, в комерційному, сільськогосподарському й приватному будівництві. Компанія «Браво Метал» пропонує повний комплекс послуг з проектування, виготовлення й монтажу металевих конструкцій.

Зварювальник виготовляє металеву конструкцію

Переваги металоконструкцій

  • Економічність, стислі терміни виготовлення та монтажу металоконструкцій.
  • Технологічність, сумісність з конструкціями стін та покрівлі.
  • Виготовлення й монтаж металоконструкцій з великими прольотами.
  • Зведення за різних погодних умов зі зразковою якістю.
  • Міцність металоконструкцій, великий термін експлуатації.
  • Виготовлення й монтаж металоконструкцій для віддалених об’єктів.

Монтаж металевих конструкцій: методи складання

Металеві конструкції є основою спорудження і можуть бути профільними або листовими. Монтажні роботи – це збірка й встановлення металевої конструкції вже на об’єкті. На місце монтажу металоконструкцій ми доставляємо технічне обладнання: будівельні крани, зварювальне обладнання. Монтаж здійснюється за допомогою різних способів. 

Зварювання забезпечує нерухоме з’єднання, високу міцність конструкції. Проте в кінцевому варіанті вона стає нерозбірною. Рідше використовуємо болти й саморізи, пайку або клепання. Міцність високого рівня, передбачає можливість демонтажу й мобільності.

Монтаж легких та важких металоконструкцій

Монтаж легких металоконструкцій здійснюється відразу на об’єкті. Важкі металоконструкції використовують для побудови промислових або комерційних об’єктів. Такі конструкції ми виготовляємо зі сталі, вони легше, ніж залізобетонні.

Перепроектування й монтаж металевих конструкцій

Для вашої зручності та економії коштів виконаємо перепроектування вже наявних конструкцій. Результат – зменшення тоннажу металоконструкцій завдяки конструкторським рішенням, без зміни розмірів будівлі та сприйманих навантажень.