Металеві огорожі та паркани

Металеві огорожі на всякий смак

Виготовляємо металеві паркани та огорожі з різних матеріалів. Ви можете замовити паркани та брами – глухі й прозорі, високі й низькі, дорогі й бюджетні, на фундаменті або без нього. Металеві огорожі для квітника або огородження будівельного майданчика. Запропонуємо багато видів малюнків і вишуканих елементів.

Зварювальники виготовляють металевий виріб

Металеві огорожі у Львові

Ціна парканів кованих для приватних будинків, установ, організацій є цілком доступною. Пропонуємо виготовлення й монтаж популярних у Львові металевих огорож:

  • Захисні – простий і практичний варіант паркану, зашитий металевим профілем, кольоровим або прозорим полікарбонатом.
  • Декоративні паркани ковані – виконані за готовими ескізами або на замовлення із застосуванням холодного або гарячого кування, а також зварні паркани з кованими візерунками.
  • Комбіновані металеві паркани – поєднують елементи обох типів огорож.

Металеві паркани для дачі і заміського будинку

Великий попит мають прості металеві паркани для дачі як більш дешеві. Вони виготовляються з профнастилу, стільникового полікарбонату або з простих зварних секцій з кованими деталями. Замовляють у нас також огорожі з металевих штахет, паркани з сітки-рабиці, огородження з нержавіючої сталі.

При виборі малюнка кованої огорожі враховуємо загальну стилістику будинку й ділянки – ковані ворота, ковані решітки на вікнах, ковані флюгери, щоб всі елементи екстер’єру були виконані в єдиному стилі.