Металеві перила і ґрати, ковані лавки

Перила і ґрати з різного матеріалу

Поручні й перила на сходи, виготовлені з металу, профільної труби, нержавіючої сталі чи алюмінію, є важливим елементом при проектуванні сходів. Металеві перила й бильця на сходи широко застосовуються у житлових, офісних, торгових і виробничих приміщеннях для забезпечення зручності й безпеки при пересуванні.

Зварювальник зварює металевий виріб

Металеві перила на сходи у Львові

Ковані перила на балкон та сходи гармонійно пов’язують між собою елементи різних архітектурних стилів. Нерідко саме металеві перила на сходи, виконані нашими майстрами кування, є прикрасою будинку й гордістю господаря.

Художнє кування огорож для сходів, ковані лавки, інші декоративні вироби з металу створюють красиве й оригінальне оформлення вашого будинку, привносять комфорт і затишок, підкреслюють статус.

Ми допоможемо у виборі дизайну кованих перил для ваших сходів, металевих ґрат, оригінального огородження. Майстри «Браво Метал» виготовляють ці творіння мистецтва якісно й за вигідною ціною. Ковані перила – це надійно, красиво та довговічно.

Оригінальні металеві перила та ґрати, візерунчасті ковані лавки завжди актуальні, ніколи не виходять з моди, чудово прикрашають будь-який інтер’єр та екстер’єр.